ویدیو
در حال خواندن
دانلود مستند عظیم ترین زیردریایی هسته ای جهان
0

دانلود مستند عظیم ترین زیردریایی هسته ای جهان

توسط حمید رضا غلامزاد۲۹ شهریور, ۱۳۹۵

زیردریایی یک وسیلهٔ نقلیه شناور است که می‌تواند در زیر سطح آب حرکت کند و به ژرفاهایی برسد که غواصان به آن دسترسی ندارند. زیردریایی ممکن است از نوع غیرنظامی (علمی یا گردشگری) باشد یا از نوع نظامی. زیردریایی‌های نظامی با زرادخانه‌ای از جنگ‌افزارها، به ویژه اژدر و موشک مسلح شده‌اند. پیشرفت بزرگ در ساخت زیردریایی‌ها معرفی انرژی هسته‌ای به این عرصه بود که باعث شده تا شعاع عمل زیردریایی‌های هسته‌ای به‌طور قابل توجهی افزایش پیدا کند.

زیردریایی‌های هسته‌ای با داشتن برق کافی برای ایجاد اکسیژن از طریق الکترولیز آب دریا،دیگر نیاز به بالا آمدن منظم و مکرر به سطح آب را ندارند و بنابراین بدون نیاز به سوخت‌گیری قادرند تقریباً به طور نامحدود در زیر آب دریا بمانند. تنها محدودیت تامین تجهیزات مصرفی خدمه هم‌چون مواد غذایی، آب شیرین و لوازم بهداشتی و غیره‌است. انرژی هسته‌ای گران است و بنابر این ارائه و کاربرد آن تنها برای زیردریایی‌های نظامی محفوظ می‌باشد.

این مستند به بررسی بزرگترین زیردریایی تهاجمی جهان می پردازد که شعاع عملیاتی آن تقریبا نامحدود است.این زیردریایی با بهره گیری از بالاترین تکنولوژی ها به یک نمونه زیبا از مهندسی تبدیل شده است.تماشای این مستند زیبا را از دست ندهید.

 

عظیم ترین زیردریایی هسته ای جهان
زیرنویس انگلیسی(زیرنویس فارسی به زودی)
۳۰ دقیقه
HD 720p

حجم: ۲۸۰ مگابایت

رمز فایل: www.mechassis.com

واکنش شما چیست؟
I like it
0%
interested
0%
Hate it
0%
What
0%
درباره نویسنده
حمید رضا غلامزاد
دانشجوی مهندسی مکانیک

پاسخ بدهید