کافه مک
در حال خواندن
مسابقه هفتگی آلیس در سرزمین فراموشی
0

مسابقه هفتگی آلیس در سرزمین فراموشی

توسط محسن نادری۱۰ شهریور, ۱۳۹۵

بنام خدا با سلام خدمت تمام کاربران و مهندسان گرامی؛

سایت همیار مکانیک قراره مسابقه هفتگی داشته باشه و برای برندگان نیز جوایز نفیسی رو تقدیم کنه . این سری مسابقات هر هفته پنحشنبه ساعت ۲۲ روی سایت قرار میگیره و شما تا چهارشنبه هفته آینده وقت دارید در این مسابقه شرکت کنید

داستان معما:

آلیس دختری است که به طور اتفاقی سر از دنیای فراموشی در آورده ؛ آلیس در این سرزمین همه چیز را فراموش نکرده و فقط بعضی چیزهای خاص مثل اسمش رو از یاد برده. بره طلایی و طاووس سفید دو حیوانی هستند که آلیس را همیشه ملاقات میکنند .

بره طلایی و طاووس سفید حیوانات عجیبی هستند(مانند اسمشون) ؛ بره طلایی میتواند حرف بزند و روزهای دوشنبه و سه شنبه و چهارشنبه دروغ میگه و سایر روزهای هفته حقیقت ؛ طاووس سفید نیز پنجشنبه و جمعه و شنبه دروغ میگه . آلیس نیز از این روزها که آنها دروغ میگویند با خبر است.

سوال این هفته (معمای ۱ )

یکی از روزهای هفته آلیس بره طلایی و طاووس سفید را ملاقات میکند . بره طلایی میگوید :((دیروز یکی از روزهایی بوده که او دروغ میگفته)) و طاووس سفید نیز میگوید : ((دیروز یکی از روزهایی بوده که او دروغ میگفته)) . به آلیس کمک کنید تا آن روز را تشخیص دهد.

برای شرکت در مسابقه ، جواب رو (که در این مسابقه شامل روزهای هفته میشه) و اسم کامل و شماره تماس خودتون رو به ایمیل info@mechassis.com یا به شماره ۱۰۰۰۳۰۰۰۲۰۰۰۴۰ پیامک کنید.

درصورت ایمیل کردن پاسخ ، عنوان ایمیل را crux 1 بنویسید // crux به معنای معماست

نتایح پجشنبه هفته آینده به همراه سوال جدید خواهد بود.

جایزه این هفته : یک فلش مموری ۱۶ گیگ با رابط usb3 خواهد بود.

واکنش شما چیست؟
I like it
0%
interested
17%
Hate it
0%
What
17%
درباره نویسنده
محسن نادری
دانشجوی مهندسی مکانیک - برنامه نویس و کارشناس امنیت شبکه

پاسخ بدهید