اخبار
در حال خواندن
معرفی مرسدس بنز میباخ ۶ در سال ۲۰۲۰
1

معرفی مرسدس بنز میباخ ۶ در سال ۲۰۲۰

توسط نیما علیزاده۷ اسفند, ۱۳۹۵

هنگام معرفی مرسدس میباخ G650 Landaulet با عصر جدیدی از G واگن ها روبرو بودیم که میباخ دستی بر آن کشیده بود. اما طبق اخباری که منتشر شده است، این اتفاق فقط در مورد G واگن رخ نداده است.

طبق طرح های منتشر شده توسط Jan Peisert، سری جدیدی سدان های میباخ به خط تولید خواهند رفت که آینده این شرکت را نشان خواهند داد.

وی این خودرو را مرسدس میباخ ۸۵۰ Landaulet خواند و در مورد آن اینگونه توضیح می دهد، این سری برگرفته از کانسپت میباخ ۶ که ماه اپریل سال گذشته معرفی شد و S600 میباخ است.

ترکیب این دو محصول شگفت انگیز حاصل آن، یک خودرو با طول زیاد و برجستگی های فراوان که با ظرافت خاص خود نشان میباخ را به رخ رقبا می کشد، است.

از جمله ویژگی های خاص مرسدس می باخ ۸۵۰ Landaulet می توان به جلو پنجره بزرگ آن اشاره کرد، که از میباخ ۶ به ارث برده، رنگ کروم ارم میباخ هنگامی که خودرو در حالت خود ران است شروع به درخشش کرده و اگر نباشد خاموش می ماند.

براساس تصاویر موجود، دوربین های دید عقب جایگزین آینه ها شده اند تا آیرودینامیک خودرو را بهبود ببخشند. در آخر نیز چینش چراغ های LED این خودرو، نمای متفاوت و نسبتا خشنی به آن بخشیده است.

از آنجایی که فاصله بین چرخ ها با S600 یکی است، پس با اتاق بزرگی روبرو هستیم. وظیفه تأمین قدرت این خودرو به عهده موتور V12 در جلوی خودرو و دو موتور برقی در عقب آن است که در کنار هم توان تولید ۸۵۰ اسب بخار برای چهار چرخ آن را دارند.

همانند میباخ ۶، ۸۵۰ Landaulet با هر بار شارژ می تواند تا برد ۳۲۱ کیلومتر با موتور برقی شما را همراهی کند.

یکی از عجیب ترین و منحصر به فرد ترین ویژگی های این خودرو سقف جمع شونده آن است. سه پنل شیشه ای که عقب خودرو است به روی بدنه رفته و باعث می شود تا سرنشین هوای تازه را تنفس کنند. اقای Peisert عقیده دارد که این خودروی سوپر لوکس تا ۲۰۲۰ روانه بازار خواهد شد.

واکنش شما چیست؟
I like it
100%
interested
0%
Hate it
0%
What
0%
درباره نویسنده
نیما علیزاده
دانشجوی مهندسی مکانیک

پاسخ بدهید