کتاب
در حال خواندن
کتاب تحلیل ریاضی مکانیک سیالات ویرایش Recent Developments of Mathematical Fluid Mechanics 2016
0

کتاب تحلیل ریاضی مکانیک سیالات ویرایش Recent Developments of Mathematical Fluid Mechanics 2016

توسط نیما علیزاده۱۷ اسفند, ۱۳۹۵

مهندسی مکانیک شاخه‌ای از مهندسی است، که با طراحی، ساخت و راه‌اندازی دستگاه‌ها و ماشین‌ها سروکار دارد. تهیه و ساخت دستگاه‌هایی که انرژی‌های مختلف نظیر انرژی خورشید، انرژی هسته‌ای و انرژی شیمیایی را به کار می‌گیرند نیز در حوزهٔ این شاخه از دانش است. این رشته یکی از قدیمی‌ترین و گسترده‌ترین رشته‌های مهندسی است.

مهندسی مکانیک نیازمند فهم مفاهیمی همانند مکانیک، سینماتیک، ترمودینامیک، دانش مواد، تحلیل سازه‌ها و الکتریسیته است.

مهندسان مکانیک، اصول اساسی نیرو، انرژی، حرکت و گرما را به کار برده و با دانش تخصصی خود، سیستم‌های مکانیکی و دستگاه‌ها و فرایندهای گرمایی را طراحی کرده و می‌سازند. مهندسان مکانیک، گسترهٔ وسیعی از دستگاه‌ها، فراورده‌ها و فرایندها را تولید می‌کنند؛ از آن جمله می‌توان به موتورها و سیستم‌های کنترل، نیروگاه‌های الکتریکی، دستگاه‌های پزشکی، چرخ‌دنده‌ها، فناوری لیزر، طراحی به کمک رایانه، مهندسی به کمک رایانه و تولید به کمک رایانه، خودکارسازی و رباتیک، دستگاه‌های تهویهٔ مطبوع و تجهیزات کارخانه‌ها اشاره کرد.

کتاب تحلیل ریاضی مکانیک سیالات Recent Developments of Mathematical Fluid Mechanics یکی از کتب معتبر و اصلی یادگیری این درس بوده و توسط گروه مهندسی مکانیک و به تالیف Giovanni P. Galdi منتشر شده است . هم اکنون می توانید ویرایش ۲۰۱۶ این کتاب ارزشمند را از مکاسیس دانلود نمایید .

نام کتاب : تحلیل ریاضی مکانیک سیالات

نام لاتین: Recent Developments of Mathematical Fluid Mechanics

نویسنده :Giovanni P. Galdi

ویرایش۲۰۱۶

زبان انگلیسی

حجم : ۳ مگابایت

رمز فایل :www.mechassis.com

 

 

واکنش شما چیست؟
I like it
0%
interested
0%
Hate it
0%
What
0%
درباره نویسنده
نیما علیزاده
دانشجوی مهندسی مکانیک

پاسخ بدهید