کتاب
در حال خواندن
کتاب اصول ماشین های الکتریکی و برق قدرت سن ویرایش دوم
0

کتاب اصول ماشین های الکتریکی و برق قدرت سن ویرایش دوم

توسط میثم نجفی ارشادی۲۷ اسفند, ۱۳۹۵

گرایش الکترونیک قدرت و ماشین های الکتریکی یکی از گرایش مهندسی برق در مقطع کارشناسی ارشد می باشد. گرایش الکترونیک قدرت و ماشین های الکتریکی مربوط به شاخه برق قدرت می باشد. طراحی موتورهای الکتریکی مورد استفاده در صنایع مختلف، مشاوره در نصب و راه‌اندازی ژنراتورهای نیروگاهی، طراحی درایو (مدارهای الکترونیک قدرت مورد استفاده جهت راه اندازی و کنترل ماشین‌های الکتریکی) در تخصص مهندسین این گرایش است. گرایش ماشین‌های الکتریکی شامل ژنراتورها، ترانسفورمرها و موتورهای الکتریکی می‌شود که این شاخه از زمینه‌های مهم صنعتی و پژوهشی گرایش قدرت است. گرایش الکترونیک قدرت به طراحی و بهره‌بردای از تجهیزات الکترونیکی ویژه سیستم‌های قدرت می‌پردازد.

 کتاب اصول ماشین های الکتریکی و برق قدرت سن (Sen)  در بسیاری از دانشگاه ها به عنوان منبع دروس ماشین های الکتریکی ۱ و ۲ و ۳ معرفی می شوند. اساس مطالب این کتاب را مباحثی در زمینه های مدارهای مغناطیسی، ترانسفورماتورها، ماشین های الکتریکی جریان مستقیم (DC) و جریان متناوب (AC) {ماشین های القایی و ماشین های سنکرون} تشکیل می دهد.

مطالعه این کتاب  برای دانشجویان دوره کارشناسی، داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد و سایر آزمون های مهندسی برق، مهندسان صنعت برق و اساتید این رشته توصیه می گردد.

نام کتاب : اصول ماشین های الکتریکی و برق قدرت Principles of Electric Machines and Power Electronics

نویسنده :پی .سی. سن P.C.Sen

ویرایش دوم

زبان انگلیسی

حجم:۱۸.۷ مگابایت

نوع فایل:rar

رمز فایل:www.mechassis.com

واکنش شما چیست؟
I like it
0%
interested
0%
Hate it
0%
What
0%
درباره نویسنده
میثم نجفی ارشادی

دانشجوی مهندسی مکانیک

پاسخ بدهید